dijital pazarlama ajansı

Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama Ajansı Ne Yapar?

Dijital Pazarlama Ajansı satışlarını arttırmak isteyen firmaların online satış ve pazarlama süreçlerine yardımcı olur. Rakiplerinizin önüne geçmek için ihtiyacınız olan şey daha profesyonel bir dijital pazarlama ekibi demektir. Eğer pazarlama ekibinizi kendi bünyenizde tutmak isterseniz çalıştırmak isteyeceğiniz uzmanlar ve ihtiyaç duyacağınız uygulamalar için çok büyük pazarlama bütçelerine ihtiyaç duyarsınız. Dijital Pazarla Ajansları söz konusu masraflardan sizi kurtarmak, bünyesinde bulundurduğu farklı uzmanlar sayesinde reklam ve pazarlama maliyetlerinizi düşürmek ve size zaman kazandırmak için faaliyet gösterirler.

Çark Dijital olarak dijital pazarlama alanında hizmet almak isteyen müşterilerimize bütçeleri doğrultusunda uygun Google ve Facebook reklam planları, websitelerinin trafiğini arttırmak ve satış dönüşüm oranlarını yükseltmek için seo çalışmaları, marka bilinirliklerini arttırmak için influencer marketing çalışmaları yapıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin talepleri halinde farklı haber sitelerinden tanıtım yazıları sağlıyoruz.  

Dijital pazarlama faaliyetlerinin bir bütün halinde yürütülmesi senkronize bir çalışmayı gerektirir. ROI ve ROAS hedeflenmeleri ise reklam bütçelerinin doğru kullanılmasını sağlar.  Bu sebeple stratejik düşünülmüş ve bütünleşik kampanyalar satışlarınızın artmasına büyük ölçüde fayda sağlayacaktır.

Scroll to Top