sakarya e-ticaret danışmanlığı

E-Ticaret Ajansı

Neden E-Ticaret Danışmanlığı?

E-Ticaret günümüzde ticaretin en önemli yapı taşlarından birisi olarak tüm dünyada kendine yer etmiştir. Geleneksel ticarette faaliyet gösteren şirketler dahi satışlarını arttırmak için e-ticaret unsurlarına ihtiyaç duymaktadır. E-Ticaret Mağazaları işletmenizin 7 gün 24 saat çalışmasını, siz uyurken bile para kazanmanızı sağlar. Ayrıca işletmenizin sınırlarını bulunduğunuz mahalleden- ilçeden- şehirden çıkartarak tüm Türkiye’ye hatta dünyaya satış yapmanızı sağlar. Bu sayede ulaşabileceğiniz müşteri kitlenizin milyonlarca insan olmasının avantajını görebilirsiniz. 

E-Ticaretin yaygınlaşmasıyla birlikte onlarca farklı e-ticaret yazılımı ve paket seçenekleri ortaya çıkmıştır. Burada önemli olan sizin için uygun olacak seçeneği bulmaktır. Aksi halde yüksek maliyet altına girerek e-ticarette kar marjınızı düşük tutmak veya fiyat rekabetiyle baş edememek durumunda kalabilirsiniz. E-Ticaret Danışmanlığı almak bu noktada işlerinizi kolaylaştıracaktır. Yapmak istediklerinizi, satacağınız ürünleri, hedeflerizi ve güncel durumunuzu anlattığınız takdirde sizin için en uygun e-ticaret yönetimi sistemini ve uygun pakedi tedarik edebiliriz. 

Öte yandan e-ticaret yönetimi sadece uygun paket seçimiyle bitmeyip lojistik, kargo, kampanya yönetimi, reklam yönetimi, e-ticaret seo çalışmaları gibi onlarca farklı enstrüman ile desteklenmeli bu operasyonlarda ise sıfırdan başlamamak için bir danışmanlığa ihtiyaç duyulmaktadır. E-Ticaret yönetiminde ve operasyonlarında Çark Dijital olarak e-ticaret danışmanlığı, e-ticaret seo çalışmaları, e-ticaret yönetimi ve e-ticaret yazılım desteği sağlıyoruz. 

Sıfırdan e-ticarete başlamak istiyorsanız sizin için uygun alan adının alımıyla başlayan sürecimiz uygun yazılım ve websitesinin tasarımıyla devam etmektedir. Satış ve pazar yerleri mağazalarının yer aldığı farklı paket seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçin. 

Scroll to Top