Neler Yaparız

01
Kreatif Çalışmalar

Kurumsal Çözümler

Website Tasarımı

Firmanızın kurumsal websitesi tasarımlarını mobil uyumlu olacak şekilde tasarlıyoruz. Size uygun altyapıyı tespit edip website kurulumunu tamamlıyoruz. Sitelerimiz SEO ve dijital pazarlamaya uygunluğunun yanısıra hızlı ve özgündür.

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızın dijital dünyada müşterilerle ilk karşılaşacağı an logonuzdur. Bu sebeple özgün, yenilikçi ve güven veren tasarımlarla markanızı müşterilerinizle buluşturuyoruz. Ayrıca kurumsal kimlik tasarımı yaparak kartvizitlerinizi, ajandalarınızı ve antetli kağıt ve zarf örneklerinizi de tasarlıyoruz.

Marka Oluşturma - Sosyal Medya Yönetimi

Kullanıcılarınızın gözünde sizi daha değerli bir noktaya getirip, unutulmayan marka profili oluşturmanızda yardımcı oluyoruz. Bu sayede şirketinizin dijitaldeki imajını olumlu bir noktaya getirerek satışlarınızı ve firma değerinizi arttırmayı amaçlıyoruz. Kurumsal sosyal medya yönetimiyle marka imajınızı destekliyoruz.

Mobil ve Masaüstü Yazılım Hizmeti

Uzman yazılım ekibimizle birlikte taleplerinize özel mobil ve masaüstü uygulamalar geliştirilmektedir. Ayrıca isteğiniz halinde oyun kodlama çalışmaları da tarafımızca yapılmaktadır.

02
Minimum Maliyet Maksimum Verim

Dijital Pazarlama

Google- Instagram- FBM Reklam Yönetimi

Google arama sonuçlarında, Google’a ait diğer platformlarda, Instagram, Facebook ve Linkedin’de satışlarınızı arttırmak, marka bilinirliği oluşturmak, yeni üyeler elde etmek amacıyla reklamlarınızın oluşturulması, a/b testleri, bütçe yönetimi ve dönüşüm geri dönüşlerinin takibini yapmaktayız.

SEO Çalışmaları

Sitenizin arama motorlarında yükselmesini ve organik trafiğini arttırmak amacıyla “Arama Motoru Optimizasyonu” yani SEO çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Ekstra maliyeti olmaksızın üst sıralarda gösterilmeni sağlayarak firma bütçenizi daha verimli kullanmanıza olanak sağlıyoruz. 

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Sosyal medya günümüzde en etkili pazarlama araçlarından biridir. Uzman ellere bırakılması gereken bu alanda strateji belirleme, rakip analizi, tasarım hazırlama, içerik girişi, paylaşım takvimi, demografik tespitler gibi konuları sizin yerinize tamamlıyoruz. Bu sayede satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz. 

Influencer Marketing

Sosyal medya fenomenlerinin satış, pazarlama ve marka imajı oluşturmada ne kadar önemli ve etkili olduğu herkesin malumudur. Bu alanda faaliyet göstermek ve doğru fenomeni bulmak ise ustalık isteyen bir süreçtir. Çark Dijital olarak tüm aşamaları sizin yerinize takip edip doğru fenomenler ile iletişimi kuruyoruz.

03
Online Mağazacılık

E-Ticaret

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Online alışveriş sitenizi oluşturarak 7/24 ülkenin geneline satış yapmanıza imkan sağlıyoruz. Güvenli, hızlı ve SEO uyumlu e-ticaret altyapısıyla müşterilerinize kesintisiz ve benzersiz alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz. Kampanya ve ürün takip özellikleriyle de satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Ürün Girişi ve İçerik Oluşturma

E-Ticaret sitenizi kurduktan sonra ürünlerinizi siteye eklemek, ürünlerinize tanıtıcı özellikler yazmak ve blog sayfalarınıza içerik eklemek size zor geliyorsa onları tamamlıyoruz. Böylece siz satışlarınıza ve müşteri memnuniyetinize odaklanıyorsunuz.

Profesyonel Ürün Fotoğraf Çekimi

Ürünlerinizin özellikleri kadar fotoğrafları da satışı doğrudan etkileyen unsurlar arasında gelmektedir. Ürün çekimi için gerekli altyapınız yoksa profesyonel ürün fotoğraf çekim hizmetimiz ile A kalite fotoğraflar elde edebilirsiniz.

E-Ticaret SEO Çalışması

E-Ticaret sitelerinde reklam bütçesini düşürmeye yarayan unsurların başında SEO çalışmaları gelmektedir. Günümüzde onlarca farklı rakibinizin olacağı alanlarda sizi farklı kılacak kısım ise arama motorlarında ne kadar yukarılarda yer aldığınız olacaktır. 

04
Yurtdışına Satış İmkanı

E-İhracat

Pazar Araştırması- Pazar Yeri Yönetimi

Ürettiğiniz ürünlerin sadece iç pazarda değil aynı zamanda dış piyasada da yer edinmesini istiyor ancak hangi pazarlada satış yapabileceğinize emin değilseniz biz gerekli araştırmaları sizin için yapıyoruz. Yabancı dil veya eleman eksikliğiniz varsa pazar yeri yönetimlerini de sizin için gerçekleştirebiliriz.

Lojistik Hizmetleri- Reklam Hizmetleri

Mikro ihracat yaparken en büyük sorunları genellikle lojistik hizmetleri oluşturur. Döviz bazlı reklam maliyetleri ve yüksek kargo ücretleri küçük esnafı ve bireysel ihracat yapan kişileri düşündürmektedir. Bu aşamada lojistik maliyetlerinizi düşürmeyi ve reklam bütçenizi verimli kullanmayı sağlıyoruz. 

Amazon Danışmanlığı- ETSY Danışmanlığı

Dünyanın en büyük pazar yeri platformlarından olan Amazon ve ETSY’de satış yapmak hayalinizde kalmasın. “Pazar yerlerinde ürününüz satar mı? Rekat avantajınız olur mu? Maliyetler nelerdir? Sürpriz maliyetler çıkar mı?” gibi sorularınızın cevaplarını veriyor satışlarınızı tüm dünyaya açıyoruz.

Scroll to Top