kurumsal web tasarım

Kurumsal Çözümler

Profesyonel Çalışmalar Neden Gereklidir?

İster online ister offline olarak hizmet veya ürün satışı gerçekleştirin ihtiyacınız olan nitelikler pek değişmeyecektir. Her iki alanın da kendine özgü ihtiyaç duyduğu özellikler olsa da ortak payda birleştikleri birçok konu vardır. Biz bu konuların bütününe kurumsal imaj diyoruz. İnternet kullanımının artması ve cep telefonları üzerinden kolay bir şekilde her şeye erişilebilmesi beraberinde ticaret yapan kişilere farklı ihtiyaçlar doğurdu. Kurumsal web sitesi bu ihtiyaçların başında gelir. Eskiden bir markayı araştırmak isteyen kişiler eşine dostuna sorarken artık ilk olarak internet sitesine girip marka hakkında araştırmalarını, iletişim bilgilerini, katalog ve ürünlerini rahat bir şekilde görebiliyor. Bunun içinse firmanın kurumsal web sitesini yaptırmış olması ve için gerekli bilgilerle doldurması gerekiyor. Bu sebeple Çark Dijital olarak ilk olarak web sitesi olmayan müşterilerimizin web sitelerini tasarlayarak işe başlıyoruz.

Web sitelerin tamamlanması bir çok alanda yeterli olmuyor. Eğer fiziki bir mağaza sahibiyseniz ve web sitesini sadece müşterilerinizin sizi bulması için açtıysanız Local Seo Çalışması ve Google Haritalarda hesap açılışı yapıp işletmenizle ilgili gerekli bilgileri girmeniz gerekiyor. Çark Dijital olarak arzu eden müşterilerimizin Google My Business hesabını açıp gerekli bilgilerini dolduruyoruz.

Tabi ki internet dünyasında yapabilecekleriniz sadece bununla sınırlı değil. Arama motoru kullanıcılarının %94.7si sadece ilk sayfadaki sonuçlara tıklıyor. Bu sebeple hizmet verdiğiniz alan veya satış yaptığınız ürünlerde ilk sayfalarda hatta ilk sıralarda çıkmanız yeni müşteriler bulmanızı ve marka bilinirliğinizin artmasını sağlayacaktır. Bu maksatla müşterilerimizin web sitelerine ilk açıldıkları andan itibaren on-page seo ve teknik seo hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda off page seo ve backlink çalışmalarıyla belirlediğimiz anahtar kelimelerde ilk sayfalarda yer almanızı sağlıyoruz. 

Arama motorlarının en çok sevdiği özellikler kullanıcı dostu web siteleri. Bu sebeple müşterilerimize içerik, blog ve makale yazım konularında destek veriyoruz. Aynı şekilde müşterilerimizin web sitelerinde ihtiyaç duyacakları grafikler ve resimler tarafımızca hazırlanıyor.

Tüm bunların yanı sıra müşterilerimizin logosu yoksa veya logosunu değiştirmek istiyorsa logo- kartvizit ve kurumsal kimlik tasarımı işlemlerini gerçekleştiriyor, modern çizgilerle günceli yakalamış tasarımlar yapıyoruz.

Scroll to Top